LEKO Vending Profesjonalny System Vendingowy
LEKO Home About LEKO Vending Products Services Contact Us

LEKO Vending Services

1: Zapoznaj się z rodziną automatów sprzedających oferowanyvh przez firmę LEKO

Oto trzy typy maszyn: Snack, Combo and Glass Front.
typ Snack: KM-S002, KM-S002S - "Batoniarka" - maszyna sprzedająca produkty gotowe nie wymagające chłodzenia w czasie przechowywania.
typ Combo: KM-C001, KM-C001S - "Mieszanka" - maszyna sprzedająca zarówno produkty gotowe nie wymagające chłodzenia, jak i chłodzone napoje.
typ Glass Front: KM-G006, KM-G006S - "Chłodziarka" - maszyna sprzedająca produkty gotowe schłodzone.


2: Jak wybrać odpowiedni typ maszyny sprzedającej

Dokonanie właściwego wyboru zależy od wielu elementów. Wśród nich są: gdzie maszyna będzie postawiona, jakie produkty będą sprzedawane, jakie sposoby płatności będą używane, jak dużo pieniędzy chcesz zainwestować, kolor maszyn (standardowy lub wybrany), itp..

A. Lokalizacja dla maszyny
Maszyny vendingowe mogą mieć różnorakie lokalizacje, takie jak szkoły, szpitale, hotele, fabryki i biura oraz wiele innych. Wszystkie nasze typy maszyn to urządzenia przeznaczone do pracy wewnątrz budynków. W przypadku konieczności postawienia ich na zewnątrz trzeba koniecznie dokładnie ochronić je przed opadami atmosferycznymi i bezpośrednim działanem promieni słonecznych.

B. Jakie towary można sprzedawać w automatach firmy LEKO?
Automaty firmy LEKO nie tylko mogą sprzedać prawie wszystkie rodzaje napojów i opakowań (butelki, puszki, karoniki, woreczki), ale także prawie wszystkie przekąski, słodycze i czekoladki, w przeróżnych opakowaniach.

C. Jakie są dostępne sposoby płatności w automacie firmy LEKO?
Jest kilka sposobów płatności, jakie mogą być dostępne w automatach firmy LEKO. Podstawowymi formami płatności jest oczywiście bilon, ale także na życzenie można zainstalować dodatkowe urządznia do poboru należności w banknotach, żetonach, kartami preaidowymi, SMSem, kartami płatniczymi i kredytowymi. które obejmują środki pieniężne (monety, banknoty), dokonywanie płatności bezgotówkowych (karty pre-paid, karty kredytowe, telefon płatniczych, płatności internetowe) i token płatności itp. Sposób płatności domyślny to płatność gotówkowa bilonem. Automaty wendingowe firmy LEKO są przystosowane do obrotu zarówno PLN jak i EURO. Na życzenie zamówione przez Państwa automaty mogą być zaprogramowane przez firmę LEKO w dowolnej walucie.

D. Ile kosztują automaty sprzedające firmy LEKO?
Dokładne określenie ceny jest możliwe po uzyskaniu od Klienta informacji na temat wybranych modeli, ilości, wyposażenia dodatkowego i wyboru dodatkowych opcji. Prosimy o skontaktowanie się z nami w tej sprawie.

E. Obsługa posprzedażowa automatów firmy LEKO
Maszyny sprzedające firmy LEKO są objęte naszą roczną gwarancją.
Ponadto, firma LEKO proponuje przedłużenie tej gwarancji na kolejny rok za dodatkową opłatą ze strony Klienta.


Masz pytania? Zadzwoń. (+48) 44 7 380 380 lub wyślij E-maila

Dlaczego warto wybrać firmę LEKO Vending? Dlaczego warto wybrać automaty firmy LEKO? Jak przygotować urządzenie do pracy? Kontakt

Copyright © LEKO Vending 2011