LEKO Vending Profesjonalny System Vendingowy
LEKO Home About LEKO Vending Products Services Contact Us

FREE Vending Machines RENT a Vending Machine BUY a Vending Machine LEKO Profit Calculator

Dlaczego warto wybrać automaty firmy LEKO ?

 1. Duży wybór - 3 typy automatów sprzedających
  ¹) Typ S - snack (KM-S002): Ten typ automatu sprzedającego daje możliwość sprzedaży wielu rodzajów konfekcjonowanych słodyczy, ciastek, gum do żucia, w pudełkach, saszetkach, butelkach, etc. W tym samym czasie można też w zależności od potrzeb sprzedawać środki higieniczne albo ogólnodostępne medykamenty lub inne produkty.
  ²) Typ C - combo (KM-C001): Ten typ automatu daje możliwość sprzedaży napoji chłodzonych przy bardzo małym poborze prądu. Ta maszyna ma unikalą funkcję, którą normalnie posiadają dwie różne maszyny. Tania w zakupie, tania w eksploatacji.
  ³) Typ G - glass front (KM-G006): Ten typ automatu posiada całą przestrzeń chłodzoną w regulowanym przez obsługę przedziale temperatur. Można sprzedawać konfekcjonowane słodycze, ciasteczka, gumy do żucia, napoje, a więc produkty w saszetkach, foliowane, w pudełkach, puszkach i butelkach.

How to Choose LEKO Vending

 1. Bezpośrednia pomoc - instalacja automatu w miejscu docelowym
  Ogólnie rzecz biorąc, automat firmy LEKO łatwo zainstalować i skonfigurować postępując według instrukcji obsługi.
  Firma LEKO wszystkim nowym klientom udziela wsparcia w postaci wyjazdu naszego pracownika do pomocy przy instalacji automatów GRATIS.

 2. Prostota obsługi - np. ustawianie temperatury pracy chłodziarki.
  Sterowanie temperaturą wewnątrz automatu chłodzonego jest powierzone komputerowi w automacie. Użytkownik może ustawić zakres temperatur według własnych potrzeb. Odbywa się to poprzez klawiaturę urządzenia w jego serwisowym trybie pracy.

 3. Nowoczesna technologia - Ultra Detection System, czyli system kontroli poprawności wydawania towarów.
  Kiedy klienci kupują towary, Ultra Detection System wykorzystuje technologię podczerwieni do badania, czy produkt został upuszczony w pole odbioru produktów. Jeśli Ultra Detection System stwierdzi, że NIE nastąpi zwrot kosztów zakupu lub klient może nabyć inne towary bez ponownego wrzucania pieniędzy (maksymalnie do 3 razy). Zastosowano skanowanie o dużej gęstości. System ten jest bardzo stabilny i niezawodny.

 4. Zarządzanie danymi
  Automat sprzedający firmy LEKO z dodatkowym modułem transmisji danych dostarcza wiele danych użytecznych w zarządzaniu firmą. Te dane m. in. to: utarg, ilość pieniędzy w tzw. schowku, ile sprzedano produktów i jakich. Komunikacja do i z automatu pozwala też przesyłać informacje o stanach produktów, o włączeniach (wyłączeniach) zasilania, otwarciu drzwi do automatu, o ewentualnych problemach w funkcjonowaniu. Takie dane, gromadzone, pozwalają na analizę trafności lokalizacji, czy struktury asortymentowej sprzedaży w danym miejscu. Pozwalają poznawać tendencje w sprzedaży. Statystyczna analiza danych pomaga w planowaniu zaopatrzenia, poprawia wydajność sprzedaży, wspomaga procesy decyzyjne. Przyczynia się także do zmniejszenia kosztów eksploatacji i kosztów ogólnozakładowych działaności.

 5. Duże rabaty
  Klienci zamawiający ilości hurtowe otrzymają rabat m. in. dzięki jedostkowo bardzo niskim kosztom dostawy. Odbiorcy hurtowi (dostawy całokontenerowe) muszą liczyć się z tym, że transport PODZESPOŁÓW z fabryki firmy LEKO w Chinach będzie trwał minimum 45 dni.

 

 

Glass Front

Combo

Snack

kontener
(L*W*H)

1.03m
X 0.73m
X 1.87m

0.83m
X 0.88m
X 1.83m

0.83m
X 0.88m
X 1.83m

kontener
20ft

5.69m
X2.13m
X2.18m

15 szt.

12 szt

12 szt

kontener
40ft

11.8m
X2.13m
X2.18m

33 szt

26 szt

26 szt

Odbiorcy hurtowi (dostawy całokontenerowe) muszą liczyć się z tym, że transport PODZESPOŁÓW z fabryki firmy LEKO w Chinach będzie trwał minimum 45 dni.

Why Choose LEKO How to choose LEKO How to operate Vending Machines Contact LEKO

Copyright © LEKO Vending 2011