LEKO Vending Profesjonalny System Vendingowy
LEKO Home About LEKO Vending Products Services Contact Us

GPRS Communication Ultra Detection System Tray Combo Vending Machines Glass Front Vending Machines Snack Vending Machines Coin Mech (KCMD) Bill Acceptor (KCMA) IC Card System Mobile Payment Module Vending Machine Software Product Brands

Wrzutnik monet (model KCMD)
z funkcją wydawania reszty

LEKO Vending wykorzystuje zaawansowany technologicznie mechanizm wrzutowy do rozpoznawania monet działający na zasadzie elektromagnetycznego, wagowego i wielkościowego algorytmu rozpoznawania poszczególnych monet. Urządzenie to rozpoznaje monety niezależnie od tego czy w czasie wrzutu wirowały, niezależnie od prędkości liniowej z jaką zostały wrzucone i którą stroną monety w stosunku do wrzutnika.
Możliwe jest zaprogramowanie wrzutnika umożliwiające pracę w dowolnym kraju. Wrzutnik może być zaprogramowany na rozpoznawanie monet różnych systemów monetarnych: złotówki, euro, funty i dolary.
Wrzutnik KCMD firmy LEKO Vending stosowany w maszynach vendingowych automatycznie sortuje wrzucone monety, sam uzupełnia tuby z monetami przeznaczonymi do wydawania reszty i wydaje resztę. Jest on zgodny z ogólnoświatowym standardem komunikacji MDB.

 

 

Coin Mech

Copyright © LEKO Vending 2011